KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13128271
nr 1312 8271
Oidentifierad konstnär, kvinna på café, monogramsignerad. Olja på duk, 41x27 cm
Utrop:
400 kr
Såld:
800 kr
måndag 9 mars 2020
kl 20:30:03
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
600 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
800 kr